Ds. Rob Kranen

Wijkpredikant
Ds. Rob Kranen

De Wulp 20,7671 ZP Vriezenveen tel 566606

E-mail: ds.kranen@hervormdvriezenveen.nl
Vrije dag: Zaterdag
Beltijden: Liever niet tussen 17.30 – 19.00 uur.
Scriba: Jeannette Eshuis-Evers, Schout Doddestraat 34, 7671 GT Vriezenveen, 0546-568086
E-mail: wijk-zuid@hervormdvriezenveen.nl

Download: Beleidsplan Wijkkerkenraad Zuid

Sectie-indeling

Sectie-indeling

Sectie 1 : ouderling Hans Jaspers Faijer (H.jaspersfaijer@noordik.nl)

  • De Nachtegaal
  • De Tuinfluiter
  • Huize Elzenhoek
  • De Taling

Sectie 2 : ouderling dhr. Jan en mw. Bep Bosch ( gjabosch25@gmail.com)

  • De Koolmees 1 t/m 50
  • De Merel
  • De Fuut

Sectie 3 : ouderling mw. Riet Jonker-Leeuw (rietjonker@hotmail.com)

  • -De Koolmees 51 en hoger

Sectie 4 : ouderling mw. Yvonne Jonker (yvonne1808@gmail.com)

  • De Groenling
  • De Roodstaart
  • De Meerkoet

Sectie 5 : ouderling mw. Betsie Jansen (b.jansen@burowegwijs.nl)

  • Westerweilandweg
  • De Wielewaal
  • De Goudvink
  • De Putter
  • De Lijster

Sectie 6 : ouderling mw Bertillia Minkjan-Flim (bertillia_@hotmail.com)

  • De Zwaan
  • De Lepelaar
  • De Roerdomp
  • De Reiger

Sectie 7 :ouderling mw Ina Entjes (gepep58@gmail.com)
Aadorp :

  • Eikenlaan
  • Beukenlaan
  • Acacialaan
  • Berkenlaan
  • Kerkweg
  • Peppellaan

Sectie 8 : ouderling mw. Daphne Coes en Hennie Coes (fam.coes@hotmail.com)
Aadorp :

  • Kastanjelaan
  • Molenhoek
  • Vijverlaan
  • Wilgenstraat
  • Westermaatweg

Sectie 9 : ouderling mw. Gerlinde Smit (herman.gerlinde@gmail.com)
Aadorp :

  • Buitengebied
  • Aadijk
  • Aadorpweg
  • Albardastraat
  • Bruglaan
  • Dennenlaan
  • Gravenweg
  • Kerkhofsweg
  • Meidoornlaan
  • Rondweg
  • Iepenweg zuid
  • Weteringshoek

Sectie 10: ouderling dhr. Gerard Zomer ( gerardlenizomer@gmail.com)

  • Vondelstraat
  • Rembrandtstraat
  • Boerhaavelaan
  • De Patrijs

Sectie11:  ouderling dhr. en mw. Richard & Agnes Smit (fam.r.smit@planet.nl)

  • Ruyterstraat
  • Thorbeckestraat
  • Jan de Witstraat

Sectie 12: ouderling dhr Henk Jansen (h-jansen@tele2.nl)

  • De Graspieper
  • De Grutto
  • De Kwikstaart
  • De Tapuit

Sectie 14: ouderling mw. Julien van Buuren (buuren.van.julien@gmail.com)

  • De Geelgors
  • De Kievit
  • De Leeuwerik
  • De Watersnip
  • Linthorstlaan
  • De Wulp

Sectie 15: ouderling mw. Hetty Olink (famolink@hotmail.com)

  • De Karekiet
  • De Ijsvogel
  • De Aalscholver 1 t/m 15
  • De Aalscholver 2 t/m 20

Sectie 16: ouderling mw. Rineke Kruimer (rinekekruimer@gmail.com)

  • De Zilvermeeuw
  • De Aalscholver 17 t/m 63
  • De Aalscholver 22 t/m 40

Sectie 17: ouderling dhr. Hans Teuns ( han.teunis@outlook.com)

  • Buitengebied

Ouderenpastoraat: dhr. Harm Kuper (harmkuper1@gmail.com)

  • De Vriezenhof incl. aanleunwoningen
  • De Hulle
  • Grevinckhof
  • Buterhof
  • De Torenblik

Ouderlingen

Ouderlingen

Ouderenpastoraat

Ouderenpastoraat

Wim van ’t Goor, De Tuinfluiter 14, tel: 56 29 58. mail:  wimvantgoor@home.nl

Jeugdouderlingen

Jeugdouderlingen

Evangeliesatieouderling

Evangeliesatieouderling

Ouderling – Kerkrentmeesters

Ouderling – Kerkrentmeesters

Diakenen

Diakenen