Wijk West

Ds. De Jong

Wijkpredikant
Ds. M.H. de Jong

Verzetstraat 122, 7671GN Vriezenveen
Tel.: 0546-805909
Email: ds.dejong@hervormdvriezenveen.nl
Vrije dag: Zaterdag

Scriba: Erik Borger
Laan ’40-’45 nr. 8, 7671MK Vriezenveen
Tel.:  06-53 23 73 00
E-mail: wijk-west@hervormdvriezenveen.nl


Bekijk een dienst online.

Sectie-indeling

Sectie-indeling

Sectie 1 : Ouderling Anneke den Ouden (06-20195776 , annekedos@gmail.com)

  • Wierdenseweg
  • Nieuwe Wierdenseweg
  • Hammerweg
  • Bekkenhaarsweg
  • Westerhoevenweg
  • Kreuzendijk
  • Russendijk
  • Rietdijk
  • Stouweweg
  • Daarlerveenseweg
  • Buntgrasdijk

Sectie 2 : Ouderling Ria Dekker (06-53943059 , mts.dekker@comveeweb.nl)

  • Emmastraat
  • Gagelstraat
  • Julianastraat
  • Molenstraat
  • Sportlaan
  • Wilhelminastraat

Sectie 3 : Ouderling Gineke Minkjan-Waalderink (06-37454234 , ginekeminkjan@hotmail.com)

  • Aadorpweg
  • Nieuwe Daarlerveenseweg
  • Kanaalweg Zuid
  • Kanaalweg Noord
  • Verzetstraat oneven nr. 61 en hoger
  • Verzetstraat even nr. 88 en hoger
  • Westeinde oneven nr. 373 en hoger
  • Westeinde even nr. 458 en hoger

Sectie 4 : Ouderling Gert Kunst (06-20958205 , gertkunst66@gmail.com)

  • Meester Kunstweg
  • Dissel
  • Ploeg
  • Akker
  • Eg
  • Houw
  • Zicht
  • Haarspit

Sectie 5 : Ouderling Betsie Drent (06-29310366 , b.drent@kpnmail.nl)

  • Garvesingel even nummers 2 t/m 34
  • Garvesingel oneven nummers 1 t/m 27
  • Spade
  • Strekel
  • Zeis
  • Welhaak

Sectie 6 : Ouderling Hanneke Borger-Minkjan (06-31396625 , h.borgerminkjan@gmail.com)

  • Garvesingel even nummers 40 t/m 84
  • Garvesingel oneven nummers 29 t/m 57
  • Joh. Kamphuisstraat
  • Julius de Haasstraat
  • Karel Schaapstraat

Sectie 7 : Ouderlingechtpaar Jan en Herna Schuttevaar (06-24847674 , jahes83@gmail.com)

  • J. ten Catestraat
  • J.R. Kerkdijkstraat
  • Laan ’40-‘45
  • H.J. Meijerstraat
  • E. Nijen Twilhaarstraat
  • G.B. Stegemanstraat

Sectie 8 : Team bezoekbroeders en bezoekzusters, Roel Idema (06-53673527)

  • De Buterhof *
  • De Grevinkhoff *
  • De Vriezenhof *
  • De Hulle *
  • De Weemelanden *
  • De Koningsstede *

*) betreft gemeenteleden welke onder pastorale verantwoording van wijk West vallen. Doorgaans zijn dit de gemeenteleden welke eerder gewoond hebben in het deel van Vriezenveen dat onder wijk West valt.

Sectie 9 : Ouderling Gerhard Hoff (06-10526225 , gerhardhoff@hetnet.nl)

Hieronder vallen alle leden van wijk West die buiten de geografische grenzen van wijk West wonen en niet bij sectie 8 horen.

Ouderlingen

Ouderlingen

  • Ria Dekker-Averesch (06-53943059 , mts.dekker@comveeweb.nl) (Ouderling pastoraat)
  • Hanneke Borger-Minkjan (06-31396625 , h.borgerminkjan@gmail.com)  (Ouderling pastoraat)
  • Betsie Drent-Langkamp (06-29310366 , b.drent@kpnmail.nl) (Ouderling pastoraat)
  • Gerhard Hoff (06-10526225 , gerhardhoff@hetnet.nl) (Ouderling pastoraat)
  • Anneke Den Ouden-Smelt (06-20195776 , annekedos@gmail.com) (ouderling pastoraat)
  • Jan en Herna Schuttevaar (06-24847674 , jahes83@gmail.com) (ouderling pastoraat)
  • Gineke Minkjan-Waalderink (06-37454234 , ginekeminkjan@hotmail.com) (Ouderling pastoraat)
  • Gert Kunst (06-20958205 , gertkunst66@gmail.com)(Ouderling pastoraat)
  • Albert den Ouden  (06-22807999 , albertdenouden@solconmail.nl) (Ouderling rouw en trouw)
  • Eline Pool (06-14659724 , eline_pool@hotmail.com) (Evangelisatie-ouderling)
  • Lian Veldhuis  (06-44383055 , lianveldhuis87@gmail.com) (Jeugdouderling)
  • Frederik Spenkelink (06-40372717 , frederikspenkelink@gmail.com) (Jeugdouderling)
  • Bart Oppedijk (06-51745784 , bart.oppedijk@me.com) (Jeugddiaken)
  • Fons Reekers (06-18596712 , f.reekers1@outlook.com) (Ouderling/Voorzitter kerkenraad)
  • Erik Borger (06-53237300 , e.borger@gmail.com) (Ouderling scriba)

 

Diakenen

Diakenen

  • Henk de Lange (06-23870628 , henkdelange2013@gmail.com) (Diaken)
  • Karen Muis – Kooi (06-51719407 , muiskaren@gmail.com) (Diaken)
  • Wilma van Veen-Noeverman (06-30190606 , wvanveen72@outlook.com) (Diaken)

Kerkrentmeesters

Kerkrentmeesters

  • Gerlo Winter (06-25271867 , sugerlo@hetnet.nl) (Kerkrentmeester)
  • Gerrit Veldhuis (06-51920523 , gd.veldhuis@caiway.nl) (Kerkrentmeester)
  • Jan Scherphof (06-49356666 , jan@scherphof.net) (Kerkrentmeester)