Wijk Zuid

Wijkpredikant

Ds. Rob (R.J.) Kranen

De Wulp 20, 7671 ZP Vriezenveen,
tel. 0546-566606 of 06-58716571
Email: ds.kranen@hervormdvriezenveen.nl
Vrije dag: zaterdag
Beltijden: niet tussen 17.30 – 19.00 uur.
Scriba: Jeannette Eshuis-Evers, De Lijster 23,
tel. 06-52639074
Email: wijk-zuid@hervormdvriezenveen.nl
Voorzitter kerkenraad: Gerrit Meijerink,
De Lijster 17, tel. 06-12072914
Email: meijerinkvr@hotmail.com
Download beleidsplan Wijk Zuid: Klik hier
Om het algemene concept beleidsplan te downloaden, klik op Beleidsplan 2022-2025
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 

AANMELDEN KERKDIENST AAKERK
Aanmeldmogelijkheden:
– Via Whatsapp
– Via Email (Klik hierboven op knop “Aanmelden kerkdienst”)
 

– Laatste update: 13 januari 2022 –

 

LAATSTE NIEUWS (o.a. BENOEMINGEN 2022)

    – Laatste update: 11 januari 2022 –
     

Terug naar de anderhalve meter

    Vanwege de verzwaring van de maatregelen zijn de diensten tot nader bericht slechts online te volgen.

Benoemingen Vacatures Wijk Zuid

    De afgelopen heeft de kerkenraad een aantal gemeenteleden benoemd voor de vacatures van ouderling, diaken en scriba. Het betreft de volgende gemeenteleden.
    Voor het ambt van ouderling zijn benoemd: Rita von Piekartz-Kleinjan (De Kievit 25), zij heeft haar benoeming aangenomen; Dinie Wolters-Pape (De Fuut 7), ook zij heeft haar benoeming aangenomen; Gerrit Wolters (De Fuut 7), hij heeft bedankt.
    Voor het ambt van evangelisatie-ouderling is benoemd Jennita Schepers-Tempers (De Merel 53). Zij heeft haar benoeming aangenomen.
    Voor het ambt van diaken zijn benoemd: Henry Teunis (Westeinde 467), hij heeft bedankt; en Margreet Souverijn-Veneman (Westeinde 73), die haar benoeming heeft aangenomen.
    Voor het ambt van ouderling-scriba is benoemd Gerda Berends-Teunis (De Groenling 4), die haar benoeming heeft aangenomen.
    Met respect voor ieders beslissing zijn we dankbaar voor de aangenomen benoemingen.
    Er resteren nog drie vacatures, twee voor het ambt van ouderling en één voor het ambt van diaken./ul>

    Whatsapp groep Wijk Zuid

      U hebt al eerder kunnen lezen, dat we als wijkkerkenraad het idee hebben opgevat om ook voor onze Wijk een whatsappgroep op te richten. Dat heeft inmiddels plaatsgevonden en u kunt zich daarvoor opgeven bij ds. Kranen (ds.kranen@hervormdvriezenveen.nl) of bij onze evangelisatieouderling Marieke slot (herman.marieke@outlook.com).
      Waarom een app-groep voor wijk Zuid? Daar hebben we verschillende doelen mee. Allereerst om de verbondenheid met elkaar te stimuleren. Maar ook om elkaar te bemoedigen. Om gericht voor elkaar te kunnen bidden, bijvoorbeeld in gebedsaanvragen. Soms kunnen we elkaar heel praktisch van dienst zijn en kan daar een oproepje voor gedaan worden: vervoer naar een arts, een klusje bij een oudere, enz. Kortom, een scala aan mogelijkheden en doelen. Maar… een leeftijdsgrens om deel te nemen aan deze groep wordt niet gesteld.
      Wilt u, wil jij worden opgenomen in deze groepsapp, geef je mobiele nummer dan even aan mij of Marieke door. Dan zorgen wij ervoor, dat je er deelgenoot van wordt.

AAKERK: DIENSTENROOSTER



10.00 uur, Aakerk, Albardastraat 14, 7611 BD Aadorp (Telefoon: 0546-864841).
VOORBEDEN voor de ochtenddienst kunt u aanvragen via een mail aan onze scriba (zie hierboven)
 

    Dienstenrooster Aakerk (onder voorbehoud):
  • 16 januari: ds. A. Prins (alleen online, YouTube)
  • 23 januari: ds. R.J. Kranen, doopdienst (aanmelden verplicht)
  • 30 januari: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht)
  • 6 februari: ds. R.J. Kranen, kinderdienst (aanmelden verplicht)
  • 13 februari: ds. G. Doorn (aanmelden verplicht)
  • 20 februari: ds. M.B. Plette, Vriezenveen (aanmelden verplicht)
  • 27 februari: ds. R.J. Kranen, bevestiging ambtsdragers (aanmelden verplicht)
  • 6 maart: ds. J.D.Th. Wassenaar, Hellendoorn
  • 13 maart: ds. R.J. Kranen
  • 20 maart: ds. M.H. de Jong
  • 27 maart: ds. R.J. Kranen, doopdienst
  • 3 april: ds. A. Prins
  • 10 april, Palmpasen: ds. R.J. Kranen, kinderdienst
  • 15 april, Goede Vrijdag: ds. R.J. Kranen, Viering Heilig Avondmaal
  • 16 april, Stille zaterdag, 22.00 uur Paaswake: ds. R.J. Kranen
  • 17 april, Pasen: ds. R.J. Kranen
  • 24 april: ds. R.J. Kranen
  • 1 mei: ds. H. Eldering-Schenkel, Vaassen
  • 8 mei: ds. G. Doorn
  • 15 mei: ds. R.J. Kranen, kinderdienst
  • 22 mei: ds. R.J. Kranen
  • 29 mei: ds. R.J. Kranen, doopdienst
  • 5 juni, Pinksteren: ds. R.J. Kranen
  • 12 juni: ds. R.J. Kranen
  • 19 juni: mw. R. Dekker – Averesch
  • 26 juni: ds. R.J. Kranen
  • 3 juli: ds. R.J. Kranen, Viering Heilig Avondmaal
  • 10 juli: ds. E.H. Egberts, Rijssen
  • 17 juli: ds. R.J. Kranen, doopdienst
  • 24 juli: ds. R.J. Kranen
  • 31 juli: ds. H. van Wingerden, Rijssen
  • 7 augustus: ds. J.H. van der Mark, Wolvega
  • 14 augustus: ds. T. Nieuwenhuis, Den Ham
  • 21 augustus: ds. W.J.J. Glashouwer
  • 28 augustus: ds. R.J. Kranen
  • 4 september: ds. R.J. Kranen, kinderdienst
  • 11 september: ds. R.J. Kranen, viering Heilig Avondmaal
  • 18 september: ds. R.J. Kranen, opening winterwerk
  • 25 september: ds. M.H. de Jong
  • 2 oktober: ds. R.J. Kranen, doopdienst
  • 9 oktober: ds. R.J. Kranen
  • 16 oktober: ds. E.S. Klein Kranenburg, Olst
  • 23 oktober: ds. R.J. Kranen
  • 30 oktober: ds. A. Prins
  • 6 november: ds. W. Geuze, Enter
  • 13 november: ds. R.J. Kranen, kinderdienst
  • 20 november, laatste zondag kerkelijk jaar: ds. R.J. Kranen, herdenken overledenen
  • 27 november, eerste advent: ds. R.J. Kranen, viering Heilig Avondmaal
  • 4 december, tweede advent: ds. M.H. de Jong
  • 11 december, derde advent: ds. R.J. Kranen
  • 18 december, vierde advent: ds. R.J. Kranen, doopdienst
  • 24 december, 22.30 uur kerstnachtdienst: ds. R.J. Kranen
  • 25 december, Kerstmis: ds. R.J. Kranen

2022

  • 9 januari: ds. R.J. Kranen (YouTube)
  • 2 januari: ds. N.H. de Graaf, Den Ham (YouTube)
  •  
     

    2021

    • 24 december (19.00 uur, Kerstavond): ds. R.J. Kranen, Kerstavonddienst (YouTube)
    • 25 december (10.00 uur): ds. R.J. Kranen, Kerstmis (YouTube)
    • 26 december (2e Kerstdag): ds. K.F.W. Borsje, Vriezenveen (YouTube)
    • 19 december (4e Advent): ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 12 december (3e Advent): ds. R.J. Kranen, Bediening Heilige Doop (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 5 december (2e Advent): Mw. R. Dekker – Averesch (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 28 november (1e Advent): ds. R.J. Kranen, Heilig Avondmaal (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 21 november (Laatste zondag kerkelijk jaar): ds. R.J. Kranen, herdenken overledenen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 14 november: ds. R.J. Kranen, Doopdienst (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 7 november: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 31 oktober: ds. A. Prins (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 24 oktober: ds. R.J. Kranen, bevestiging ambtsdragers (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 17 oktober: ds. A.H.J. Bierma, Nijverdal (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 3 oktober: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 26 september: ds. M.H. de Jong (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 19 september: ds. R.J. Kranen, opening winterwerk – OPENLUCHTDIENST OP HET VELD (eigen stoelen mee) (YouTube)
    • 12 september: ds. R.J. Kranen, doopdienst en laatste dienst kostersechtpaar Reefhuis (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 5 september: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 29 augustus: ds. R.J. Kranen, Heilig Avondmaal (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 22 augustus: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 15 augustus: ds. G. Doorn (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 8 augustus: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 1 augustus: ds. J.W. Goossen, Vriezenveen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 18 juli: ds. J.H. Dekkers, Wierden (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 25 juli: ds. T. Nieuwenhuis, Den Ham (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 11 juli: da. H. Kramer-de Jong, Emmeloord (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 4 juli: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 27 juni: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 20 juni: ds. K.F.W. Borsje, Vriezenveen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 13 juni: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 6 juni: ds. R.J. Kranen, Heilig Avondmaal (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 30 mei: ds. J.H. Dekkers, Wierden (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 23 mei (Pinksteren): ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 16 mei: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 9 mei: ds. G. Kansen, Amersfoort (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 2 mei: ds. T. Nieuwenhuis, Den Ham (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 25 april: ds. R.J. Kranen,(aanmelden verplicht, YouTube)
    • 18 april: ds. A. Prins (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 11 april: ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 3 april (20.30 uur, Stille Zaterdag): ds. R.J. Kranen, Paaswake (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 4 april (Pasen): ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 2 april (19.30 uur, Goede Vrijdag): ds. R.J. Kranen, Heilig Avondmaal (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 28 maart (Palmpasen): ds. R.J. Kranen, bevestiging ambtsdragers (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 21 maart (Judica Me, Ps. 43:1): ds. M.H. de Jong (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 14 maart (Laetare, Ps. 122:1): ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, YouTube)
    • 7 maart (Oculi, Ps. 25:15): ds. R.J. Kranen, doopdienst (YouTube, geen aanmelding mogelijk)
    • 28 februari (Reminiscere, Ps. 25:6): ds. R.J. Kranen (alleen online, liturgie downloaden)
    • 21 februari (Invocabit, Ps. 91:15): ds. P. Lindhout, Dedemsvaart (alleen online, liturgie downloaden)
    • 14 februari: ds. G. Doorn, Joh. 4:1-14, Thema: “Ik ben het water dat leven geeft” (alleen online, liturgie downloaden)
    • 7 februari: ds. R.J. Kranen, Marcus 2:23-28, Thema: “Ruimte voor U” (alleen online, liturgie downloaden)
    • 31 januari: ds. R.J. Kranen (alleen online)
    • 24 januari: ds. R.J. Kranen, (alleen online, liturgie downloaden)
    • 10 januari: ds. R.J. Kranen (IS VERVALLEN)
    • 17 januari: ds. J.H. Dekkers, Wierden (IS VERVALLEN)
    • 3 januari: ds. R.J. Kranen (IS VERVALLEN)
    • 2020

    • 24 december (Kerstavond, 19.00 uur): ds. R.J. Kranen, Kerstavonddienst (stream, eerder opgenomen)
    • 25 december (Kerstmis): ds. R.J. Kranen (stream, eerder opgenomen)
    • 27 december: da. R.Vedders-Dekker te Markelo (IS VERVALLEN)
    • 31 december (19.30 uur, Oudjaar): ds. R.J. Kranen (IS VERVALLEN)
    • 20 december: ds. G. Doorn (IS VERVALLEN)
    • 13 december (3e Advent): ds. R.J. Kranen, bediening Heilige Doop (aanmelden verplicht, liturgie downloaden)
    • 6 december (2e Advent): ds. R.J. Kranen (aanmelden verplicht, liturgie downloaden)
    • 29 november (1e Advent): ds. R.J. Kranen, viering Heilig Avondmaal (aanmelden verplicht, liturgie downloaden)
    • 29 november (14.30 uur, Kinderdienst): ds. R.J. Kranen, viering Heilig Avondmaal, catechese (aanmelden verplicht, liturgie downloaden)
    • 22 november (Laatste zondag kerkelijk jaar): ds. R.J. Kranen, Herdenken van de overledenen afgelopen jaar (aanmelden verplicht, liturgie downloaden)


    KINDERNEVENDIENST / KINDERMOMENT

    Kindernevendienst


    Dit is de QR code van ons digitale prikbord.

    SCAN

    met je mobieltje, of

    KLIK

    erop en je komt uit bij het prikbord.
    Het wachtwoord is: Aakerk
    Als je met je mobieltje een foto maakt van je werkje, dan kan je die uploaden naar het prikbord.
    Doen hoor!!!
    We proberen voor elke zondag er weer iets nieuws op te zetten. Veel plezier ermee!

    TELEFONISCH PASTORAAT: DE HERDERLIJN

    De herderlijn

    De corona-besmetting is op dit moment gelukkig laag. Toch blijft ‘social distancing’ het advies. Zomaar op huisbezoek komen is dan ook niet verstandig, noch voor u, noch voor mij. Wilt u mij – om welke reden ook! – toch spreken, dan nodig ik u van harte uit om gebruik te maken van het volgende telefoonnummer:

    06 – 58 71 65 71

    Ik noem het maar de “Herderlijn”, aangezien een dominee ook wel “herder en leraar” wordt genoemd.
    Dus schroom niet: hebt u behoefte aan een gesprekje, raad, gewoon een luisterend oor, bel gerust!
    De lijn is open van 9.30 tot 17.00 uur en van 19.00 uur tot 22.00 uur.

    ds. Rob Kranen

    KROONJUWELEN

      Muzikale pareltjes over Hem Die de werkelijke kroon draagt en… gééft!
       
      “Zalig is de mens die verzoeking verdraagt,
      want als hij beproefd gebleken is,
      zal hij de kroon van het leven ontvangen,
      die de Heere beloofd heeft aan hen die Hem liefhebben.”
      (Jakobus 1:12)

     

    Halleluja!
     
     
     
     
     
     

    It is well with my soul…
    Daar hebben we er EEN voor te danken!
     
     
     
     
     

    Met de handen gevouwen…
    Everytime I pray
    (The Bowery)
     
     
     
     

    Heer, weest mijn zicht!
    Be Thou my vision!
    (John Rutter, Cambridge Singers)
     
     
     
     

    8 stemmen
    Voces8
    Christus is met mij!
     
     
     
     

    Ik hef mijn ogen op naar de bergen.
    Vanwaar zal mijn hulp komen?
    Mijn hulp is van de Here!
     
     
     
     

    Weest U de woorden in mijn mond
    de gedachten in mijn hoofd
    de daden van mijn hart!
     
     
     
     

    Leg het gebed van je hart
    neer voor de Heer
    met de woorden: “Onze Vader…”
     
     
     
     

    Pinksteren…
    Een wandeling in geloof!
     
     
     
     
     

    Een gebed voor jou…
     
     
     
     
     
     

    Het Evangelie
    als muziek in de oren…
     
     
     
     
     

    4 mei

    “God be in my head”
    (Walford-Davies)
     
     
     
     

    Gezang 51
    Lieve Heer, Gij zegt ‘kom’ en ik kom.
    Want, o Heer, ik zeg ‘kom’ en Gij komt.
     
     
     
     

    Onze hulp is in de naam van de Heer,
    Die hemel en aarde gemaakt heeft,
    Die trouw blijft tot in eeuwigheid
    en nooit loslaat het werk van zijn handen!
    (“I will be still and know You are God!” – Opw. 695)
     
     

    HIJ LEEFT!
    EN IK MET HEM!
     
     
     
     
     

    Damascus met “Glorieus”
    Hip Hop met een magistrale tekst:
    over de betekenis van Goede Vrijdag en Pasen
     
     
     
     

    Mijn tranen voor U…
    (Muziek: “I cried for You”, Katie Melua.
    Beelden uit: “Passion of the Christ”)
     
     
     
     

    Alzo lief heeft God de wereld… (Joh.3:16)
    (Uit: “The Crucifixion”, John Stainer)
     
     
     
     
     

    Gebed in coronatijd
    William Boer (27) en zijn vriendin Annewil de Jong (20) schreven een hoopvol coronalied. William zag als IC-verpleegkundige van het Rotterdamse Ikaziaziekenhuis patiënten in eenzame isolatie sterven aan het coronavirus. Zijn vriendin is verzorgende in verpleeghuis Salem in Ridderkerk.
     
     
     
    Klik om af te spelen
    De Balsem
    van Gilead
     
     
     
     
     
    naar Boven

    KALENDER


    Januari

      13
      20.00 uur, Wijkkerkenraad, Aakerk (online)
      16
      10.00 uur, Kerkdienst, Aakerk
      17
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      18
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      20.00 uur, 16+ catechisatie, Stjäävelin
      21
      19.30 uur, Vrijdagavond Belijdeniscatechisatie
      23
      10.00 uur, Kerkdienst, Aakerk
      24
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      25
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      20.00 uur, 16+ catechisatie, Stjäävelin
      26
      19.30 uur, Algemene Kerkenraadsvergadering
      27
      19.30 uur, Consistorievergadering, Aakerk
      30
      10.00 uur, Kerkdienst, Aakerk
      31
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin

    Februari

      1
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      20.00 uur, 16+ catechisatie, Stjäävelin
      3
      19.00 uur, Moderamenvergadering
      4
      19.30 uur, Vrijdagavond Belijdeniscatechisatie
      6
      10.00 uur, Kerkdienst, Aakerk
      7
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      8
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      20.00 uur, 16+ catechisatie, Stjäävelin
      10
      20.00 uur, Wijkkerkenraad, Aakerk
      13
      10.00 uur, Kerkdienst, Aakerk
      14
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      15
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      20.00 uur, 16+ catechisatie, Stjäävelin
      18
      19.30 uur, Vrijdagavond Belijdeniscatechisatie
      20
      10.00 uur, Kerkdienst, Aakerk
      28
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin

    Maart

      1
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      20.00 uur, 16+ catechisatie, Stjäävelin
      3
      19.00 uur, Moderamenvergadering
      4
      19.30 uur, Vrijdagavond Belijdeniscatechisatie, Stjäävelin
      6
      10.00 uur, Kerkdienst, Aakerk
      7
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      8
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      20.00 uur, 16+ catechisatie, Stjäävelin
      10
      20.00 uur, Wijkkerkenraad, Aakerk
      13
      10.00 uur, Kerkdienst, Aakerk
      14
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      15
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      20.00 uur, 16+ catechisatie, Stjäävelin
      18
      19.30 uur, Vrijdagavond Belijdeniscatechisatie, Stjäävelin
      20
      10.00 uur, Kerkdienst, Aakerk
      21
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      22
      19.00 uur, Mentorcatechisatie, Stjäävelin
      20.00 uur, 16+ catechisatie, Stjäävelin
      27
      10.00 uur, Kerkdienst, Aakerk

    April


    VERSLAG KERKENRAAD: 9 december 2021

    Kort verslag kerkenraadsvergadering 9 december 2021

      Deze kerkenraadsvergadering werd vanwege de coronamaatregelen online gehouden. We zaten midden in de adventstijd. Zodoende hield onze voorzitter een inleiding n.a.v. een paar verzen uit Micha 4. Een prachtige adventstekst. Terugkijken naar de komst van Christus in de kribbe in Bethlehem; en vooruitkijken naar zijn wederkomst.
      De kersteditie van de Echo is dit jaar niet voorhanden en wordt dus ook niet rondgebracht. In plaats daarvan delen de ouderlingen hun eigen ideeën om rond het kerstfeest contact te hebben met de gemeente; een gezamenlijk project om kaarten en gedichten rond te brengen.
      Er wordt gesproken over de vacatures die in de kerkenraad zullen ontstaan, de namen van gemeenteleden die door de gemeente zijn ingebracht, en wie voor welke vacature een benoeming mag ontvangen. Het resultaat kunt u in deze kerkbode lezen.
      Bij de terugblik op de diensten komt de dienst van de laatste zondag van het kerkelijk jaar ter sprake. De overledenen werden herdacht. Dat gebeurde op stijlvolle manier, met dank aan Gusta en Meiny die dit heel goed hebben voorbereid.
      De kerstnachtdienst zal van tevoren worden opgenomen, de kerstmorgendienst wordt live uitgezonden. Kerkenraadsleden zullen hieraan een bijdrage leveren.
      Naar aanleiding van het op 4 november gepresenteerde beleidsplan wordt gesproken over een alternatief plan dat is opgesteld door een groep verontruste gemeenteleden. Dit alternatieve plan wordt door een van de kerkenraadsleden toegelicht en in de kerkenraad besproken. Vele zorgen die in het plan worden geuit worden gedeeld door de kerkenraad. Binnenkort zal de eerder genoemde groep over dit alternatief in gesprek gaan met het groot moderamen van de AK.

    FOTOBOEK


    Afbraak van de oude Aakerk


    Bouw van de nieuwe Aakerk


    De nieuwe Aakerk

    naar Boven

    De kastanje in bloei

    Foto’s van Bertus Ramerman

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Startzondag


     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Laatste zondag kerkelijk jaar 2015


     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Startdienst Opening Winterwerk 2020


     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Laatste Zondag Kerkelijk Jaar 2020


    AMBTSDRAGERS


  • Harm Kuper, Wetering 4, tel. 06-51670279 (Harmkuper1@gmail.com)
  • Marieke Slot-Post, Zilvermeeuw 51, tel. 06-10646785 (herman_marieke@outlook.com)
  • Ruth Doortmont-Hekhuis, De IJsvogel 19, tel. 06-23952357 (fam.doortmont@gmail.com)
  • Mirna Volkerink-Teunis, De Zwaan 4, 7671 WS, tel. 06-45460498 (mirnateunis@hotmail.com)
  • Erik Souverijn, De Koolmees 13, tel. 06-12854165 (eriksouverijn@gmail.com)
  • Carólie Krommendijk-Jaspers Faijer, Oosteinde 10, tel. 0546-563244 (carolie.krommendijk@gmail.com)
  • Hans van Buuren, Mauritshof 28, tel. 0546-454644 (hansvanbuuren@vjenne.nl)
  • Hans Tijhof, Ploeg 12, tel. 06-30116970 (htijhof@gmail.com)
  • Jolanda Uitslag-Niphuis, De Lijster 14, tel. 06-41739739 (jolandauitslag@gmail.com)
  • Josien Waterink – Meijerink, De Kwikstaart 2, tel. 06-20626545 (waterink.dj@gmail.com)
  • Bert Aman, Strekel 10, tel. 0546-563068 (ab.aman01@gmail.com)
  • Lida van Losser-Jonker, De Putter 12, tel. 0546-564286 (lida.van.losser@gmail.com)
  • Gert Jan Pezij, De Karekiet 12, tel. 0546-566092 (gertjanpezij@gmail.com)
  • Meiny Blekkenhorst-Roosien, De Zwaan 55, tel. 06-18086103 (meiny.blekkenhorst@gmail.com) – sectie 16
  • Bep Bosch-van Dam, Ruyterstraat 18, tel. 0546-563771 (bosch.vandam@gmail.nl) – sectie 2
  • Daphne Coes en mw. Hennie Coes-Post, De Koolmees 2, tel. 0546-563812 (fam.coes@hotmail.com) – sectie 8
  • Riëtte Dekker, De Putter 21, tel. 06-41878612 (eenentwintig_4@hotmail.com) – sectie 10
  • Machiel en Judith Dijkstra-Schipper, Hammerweg 116, tel. 0546-566424 (machielenjudith@live.nl) – sectie 15
  • Gerlinda Fikken-Kamphuis, De Schöppe 14 Almelo, tel. 06-23040310 (gerlindak@hotmail.com) – sectie 7
  • Henk Jansen, De Roerdomp 12, tel. 0546-563366 (h-jansen@tele2.nl) – sectie 12
  • Betsie Jansen-Timmer, De Koolmees 71, tel. 0546-565239 (b.jansen@burowegwijs.nl) – sectie 5
  • Hans Jaspers Faijer, De Watersnip 21, tel. 0546-564747 (h.jaspersfaijer@noordik.nl) – sectie 1
  • Nienke Kranen-Banning, De Wulp 20, tel. 0546-566606 (nienke@familiekranen.nu) – sectie 14
  • Hetty Olink-Toersche, De Patrijs 41, tel. 0546-564132 (famolink@hotmail.com) – sectie 4
  • Arie Schonewille, De Merel 1, tel. 0546-562843 (schonewillea@outlook.com) – sectie 6
  • Gusta Schoonderbeek-Nijhof, De Zwaan 14, tel. 0546-563923 (gustaschoonderbeek@gmail.com) – sectie 11
  • Leon Smelt, De Lepelaar 10, tel. 0546-568990 (leon_smelt@hotmail.com) – sectie 3
  • Herman en Gerlinde Smit-Smoes, Esrand 60, 7672 BE, tel. 0546-865688 (herman.gerlinde@gmail.com) – sectie 17
  • Gerard en Janita Winter-Gerritsen, Wilgenstraat 66, 7611 AB Aadorp, tel. 06-13040110 (Gerard) en 06-30967659 (Janita) (janita.gerritsen@gmail.com) – sectie 9

  • SECTIE INDELING


  • De Aalscholver 1 t/m 15 (sectie 15)
  • De Aalscholver 17 t/m 63 (sectie 16)
  • De Aalscholver 2 t/m 20 (sectie 15)
  • De Aalscholver 22 t/m 40 (sectie 16)
  • Boerhaavelaan (sectie 10)
  • (Huize) Elzenhoek (sectie 1)
  • De Fuut (sectie 2)
  • De Geelgors (sectie 14)
  • De Goudvink (sectie 5)
  • De Graspieper (sectie 12)
  • De Groenling (sectie 4)
  • De Grutto (sectie 12)
  • De IJsvogel (sectie 15)
  • De Karekiet (sectie 15)
  • De Kievit (sectie 14)
  • De Koolmees 1 t/m 50 (sectie 2)
  • De Koolmees 51 en hoger (sectie 3)
  • De Kwikstaart (sectie 12)
  • De Leeuwerik (sectie 14)
  • De Lepelaar (sectie 6)
  • De Lijster (sectie 5)
  • Linthorstlaan (sectie 14)
  • De Meerkoet (sectie 4)
  • De Merel (sectie 2)
  • De Nachtegaal (sectie 1)
  • De Patrijs (sectie 10)
  • De Putter (sectie 5)
  • De Reiger (sectie 6)
  • Rembrandtstraat (sectie 10)
  • De Roerdomp (sectie 6)
  • De Roodstaart (sectie 4)
  • Ruyterstraat (sectie 11)
  • De Taling (sectie 1)
  • De Tapuit (sectie 12)
  • Thorbeckestraat (sectie 11)
  • De Tuinfluiter (sectie 1)
  • De Valk (sectie 12)
  • Vondelstraat (sectie 10)
  • De Watersnip (sectie 14)
  • Jan de Witstraat (sectie 11)
  • Westerweilandweg (sectie 5), uitgezonderd Huize “Elzenhoek”, Westerweilandweg 14-16 (sectie 1)
  • De Wielewaal (sectie 5)
  • De Wulp (sectie 14)
  • De Zilvermeeuw (sectie 16)
  • De Zwaan (sectie 6)
  •  
     

    Aadorp
  • Aadijk (sectie 9)
  • Aadorpweg (sectie 9)
  • Acacialaan (sectie 7)
  • Albardastraat (sectie 9)
  • Berkenlaan (sectie 7)
  • Beukenlaan (sectie 7)
  • Bruglaan (sectie 9)
  • Dennenlaan (sectie 9)
  • Eikenlaan (sectie 7)
  • Gravenweg (sectie 9)
  • Iepenweg zuid (sectie 9)
  • Kastanjelaan (sectie 8)
  • Kerkhofsweg (sectie 9)
  • Kerkweg (sectie 7)
  • Meidoornlaan (sectie 9)
  • Molenhoek (sectie 8)
  • Peppellaan (sectie 7)
  • Rondweg (sectie 9)
  • Vijverlaan (sectie 8)
  • Westermaatweg (sectie 8)
  • Weteringshoek (sectie 9)
  • Wilgenstraat (sectie 8)
  • naar Boven


    Ouderling: Hans Jaspers Faijer, De Watersnip 21, tel. 0546-564747 (h.jaspersfaijer@noordik.nl)

  • De Nachtegaal
  • De Tuinfluiter
  • Huize Elzenhoek (Westerweilandweg 14-16)
  • De Taling

  • Ouderling (tot vervanging is gevonden): Bep Bosch-van Dam, Ruyterstraat 18, tel. 0546-563771 (bosch.vandam@gmail.nl)

  • De Koolmees 1 t/m 50
  • De Merel
  • De Fuut

  • Ouderling: Leon Smelt, De Lepelaar 10, tel. 0546-568990 (leon_smelt@hotmail.com)

  • De Koolmees 51 en hoger

  • Ouderling: Hetty Olink-Toersche, De Patrijs 41, tel. 0546-564132 (famolink@hotmail.com)

  • De Groenling
  • De Roodstaart
  • De Meerkoet

  • Ouderling: Betsie Jansen-Timmer, De Koolmees 71, tel. 0546-565239 (b.jansen@burowegwijs.nl)

  • Westerweilandweg
  • De Wielewaal
  • De Goudvink
  • De Putter
  • De Lijster

  • Ouderling: Arie Schonewille, De Merel 1, tel. 0546-562843 (schonewillea@outlook.com)

  • De Zwaan
  • De Lepelaar
  • De Roerdomp
  • De Reiger

  • Ouderling: Gerlinda Fikken-Kamphuis, De Schöppe 14 Almelo, tel. 06-23040310 (gerlindak@hotmail.com)
    Aadorp :

  • Eikenlaan
  • Beukenlaan
  • Acacialaan
  • Berkenlaan
  • Kerkweg
  • Peppellaan

  • Ouderlingen: Daphne Coes en Hennie Coes-Post, De Koolmees 2, tel. 0546-563812 (fam.coes@hotmail.com)
    Aadorp :

  • Kastanjelaan
  • Molenhoek
  • Vijverlaan
  • Wilgenstraat
  • Westermaatweg

  • Ouderling: Gerard en Janita Winter-Gerritsen, Wilgenstraat 66, 7611 AB Aadorp, tel. 06-13040110 (Gerard) en 06-30967659 (Janita) (janita.gerritsen@gmail.com)
    Aadorp :

  • Buitengebied
  • Aadijk
  • Aadorpweg
  • Albardastraat
  • Bruglaan
  • Dennenlaan
  • Gravenweg
  • Kerkhofsweg
  • Meidoornlaan
  • Rondweg
  • Iepenweg zuid
  • Weteringshoek

  • Ouderling: Riëtte Dekker, De Putter 21, tel. 06-41878612 (eenentwintig_4@hotmail.com)

  • Vondelstraat
  • Rembrandtstraat
  • Boerhaavelaan
  • De Patrijs

  • Ouderling: Gusta Schoonderbeek-Nijhof, De Zwaan 14, tel. 0546-563923 (gustaschoonderbeek@gmail.com)

  • Ruyterstraat
  • Thorbeckestraat
  • Jan de Witstraat

  • Ouderling: Henk Jansen, De Roerdomp 12, tel. 0546-563366 (h-jansen@tele2.nl)

  • De Graspieper
  • De Grutto
  • De Kwikstaart
  • De Tapuit
  • De Valk

  • In verband met de te kleine omvang, is deze sectie opgeheven en verdeeld onder andere secties.

    Ouderling: Nienke Kranen-Banning, De Wulp 20, tel. 0546-566606 (nienke@familiekranen.nu)

  • De Geelgors
  • De Kievit
  • De Leeuwerik
  • De Watersnip
  • Linthorstlaan
  • De Wulp

  • Ouderlingen: Machiel en Judith Dijkstra-Schipper, Hammerweg 116, tel. 0546-566424 (machielenjudith@live.nl)

  • De Karekiet
  • De IJsvogel
  • De Aalscholver 1 t/m 15
  • De Aalscholver 2 t/m 20

  • Ouderling: Meiny Blekkenhorst-Roosien, De Zwaan 55, tel. 06-18086103 (meiny.blekkenhorst@gmail.com)

  • De Zilvermeeuw
  • De Aalscholver 17 t/m 63
  • De Aalscholver 22 t/m 40

  • Ouderling: Herman en Gerlinde Smit-Smoes, Esrand 60, 7672 BE, tel. 0546-865688 (herman.gerlinde@gmail.com)

  • Alle adressen die niet onder secties 1 t/m 16 vallen.

  • Ouderling: Harm Kuper, Wetering 4, tel. 06-51670279 (harmkuper1@gmail.com)

  • De Vriezenhof incl. aanleunwoningen
  • De Hulle
  • Grevinckhof
  • Buterhof
  • De Torenblik

  •  
     
    naar Boven